درباره مهرآب

شرکت حیات اکسیرمهرآب با تکیه برخداوند متعال و تجارب ارزنده موسسین خود در حوزه علم و فناوری و اجرای طرح­های ملی و بین المللی توسط آن­ها در زمینه ساخت غشا، مواد شیمیایی، مدیریت منابع آب، تجهیزات و طراحی فرآیندهای تصفیه آب ­و ­فاضلاب، با هدف نزدیک کردن دانشگاه و صنعت در حوزه تصفیه آب و پساب و بومی سازی فناوری های پیشرفته و توسعه آنها در حوزه آب، فاضلاب و محیط زیست شکل گرفته است. از مهمترین اهداف شتابدهنده حیات اکسیر مهرآب می‌توان به رهگیری، ارزیابی و حمایت تیم‌‍‌ها و استارتاپ‌های فعال در حوزه آب و پساب بر مبنای ارائه تسهیلات مادی و معنوی و فضاهای کاری و آزمایشگاهی و همچنین حل مشکلات صنعتی در قالب پروژه های صنعتی اشاره کرد. امید است با لطف خداوند و تلاش مجموعه حیات اکسیر مهرآب بتوان بیش از پیش در جهت اعتلای اهداف شتابدهنده و دستیابی به موفقیت گام برداشت.

همچنین شتابدهنده مهرآب مجری اولین کارخانه نوآوری آب و پساب در کشور است که از تمامی دانشجویان، اساتید، فناوران استارتاپ ها و صنایع دعوت میکند که با حضور خود به حل چالش ها و مشکلات این حوزه کمک کنند.

Untitled-لل

دی ماه 1399  - پیدایش
حیات اکسیر مهرآب با پشتیبانی جمعی از اساتید و دانش آموختگان برجسته دانشگاه علم و صنعت ایران شکل گرفته است.

اسفند 1399 - ثبت به عنوان شتاب دهنده
با توجه به اقدامات و برنامه ریزی های قبل از تاسیس، حیات اکسیر مهرآب توانست با فاصله ی کمی موفق به دریافت مجوز شتابدهی از پارک علم و فناوری پردیس شود.

تیر 1400 - ثبت به عنوان دانش بنیان
حیات اکسیر مهرآب موفق به دریافت گواهینامه ی دانش بنیانی نوع 2 از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید.

تا هم اکنون - تجاری سازی استارتاپ ها
در میان استارتاپ های ورودی به شتابدهنده، چند طرح به مرحله ی پساشتابدهی و تاسیس شرکت جدید رسیده اند و موفق به جذب سرمایه و فروش محصول گردیده اند.

پیمایش به بالا